Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-30, 10:19   #296
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A nakładasz podkład YG na nawilżoną, nakremowaną twarz ?
Nie mówię, że ona mega kryje, ale całkiem , całkiem a jak psiknę sobie hydrolatem na twarz po nałożeniu 2 warstw i jszcze raz przelecę pędzlem to naprawdę nie ma o co czepiać sie do krycia. I jest bardzo trwały na buzi.
Wiesz...przewaznie nakladam te mineralne podklady taka gabeczkaz meszkiem ktore nadaja sie do pudrow i potem spryskuje twarz albo wit.C w plynie z Body Shopu albo mineralna woda i nawet gdyby byly jakies suche skorki widoczne lub meszek to go nie ma wtedy...YG pedzlem tez machalam kilka razy...
Niestety mam jakies zaczerwienienia na buzi i YG...nawet korektora mi ni ezaslonil a duzo czasu zajeloby mi nakladanie tylu warst na twarz....kiedy to Meow a obecnie stosowany przeze mnie Earthnicity z UK robi za jednym zamachem

Bazy Art Deco czy Lemon Aid Benefita nie uzywalam...ale jak pomiesza sie ciemne cienie z mixing medium to latwiej sie je naklada bo sie nie rozsypuja...ale rozciera sie je wlasnie ciut trudniej...jak zrobie nimi makijazyk to wstawie

Edytowane przez ghostdog
Czas edycji: 2009-03-30 o 10:21
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując