Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwichnięta rzepka w kolanie, artroskopia - proszę o rady wizażanki, które to przeszły
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-19, 16:24   #9
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Zwichnięta rzepka w kolanie, artroskopia - proszę o rady wizażanki, które to pr

Cytat:
Napisane przez Kinga 21 Pokaż wiadomość
mam skierowanie do Kliniki Endoskopii w Poznaniu, znajomi mówią, że płaci się 3 tys., ciężko się dowiedzieć czegokolwiek wiarygodnego, dlatego też założyłam wątek, wiem, że w Poznaniu jest również klinika Artros - specjalizująca się w tych zabiegach, ale tam to już zupełnie ogromne fundusze

a możesz powiedzieć, gdzie twoi znajomi i ciocia mieli wykonywaną artroskopię?? teraz normalnie funkcjonują?? nic się nie odnawia?
Kolega miał w Warszawie, w szpitalu na bielanach, koleżanka ze szkoły miała gdzieś w Warszawie, przez miesiac nie chodziła do szkoły [taka troszkę przewrażliwiona na swoim punkcie ], później przez jakis miesiąc chodziła o kuli, a po jakiś 4 miesiącach od zabiegu latała na szpilkach Ja miałam mieć na bródnie, ale tam podobno niezbyt dobrze, więc zrezygnowałam.
Ciocia miała gdzies w podwaszawskiej prywatnej klinice [lekarz ten normlnie przyjmuje w Warszawie na nfz]. Ona w ogóle nie chodziła o kulach. Ale wszystko też zalezy od tego, co jest robione a artro. Ciocia miała tylko dużą torbiel, a koleżanka miała przecinane troczki.
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując