Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-28, 15:36   #4569
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Nobrit masz juz róz EL?
Tak dostałam, opisałam Ci go już kilka stron wcześniej wklejam jeszcze raz:
Dostałam jednak paczkę z różem EL w sztyfcie. Opakowanie jest śliczne i duże. Sztyft jest perłowo-różowy, trochę twardy ale daje na policzkach bardzo delikatny efekt-raczej ten kolor to rozświetlacz a nie róż. Może ten ciemniejszy kolor daje lepszy efekt.

Dodam że od tego czasu użyłam go może dwa razy, daje fajny efekt miękkich policzków ale efekt kolorystyczny taki sobie, troszkę rozświetla a do rozświetlania wolę teraz high beam benefita więc trochę żałuję zakupu EL.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
wow super są te cienie. Po Twoim opisie i zdjęcich bardzo się cieszę ze je sobie kliknęłam Własnie takich cieni mi potrzeba bo jakoś mi się już przejadły te mocne kolory i w większości perłowe których używałam do tej pory (chyba się starzeję )
Cieszę się że pomogłam, myślę że będziesz zadowolona

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie

faktycznie już je opisywałaś ale tak byłam podśliniona jak zobaczyłam fotkę że nie przeczytałam wszystkiego

mam na nie teraz ochotę
Te dwa ciemne kolory wyglądają jak takie małe czekoladki, można się poślinić więc się nie dziwie
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora