Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 19:02   #4576
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ahoj

Napisz coś więcej o eyelinerze, jak się sprawdza, jaką konsytstencję i jak długo wytrzymuje

A ja się tak namyslałam nad paletką róży z benefita i marudziłam aż w końcu wziełam (te promocje) i nie żałuję. No boskie są - hoola daje cudny kolor; ani za miękkie ani za twarde, plam nie robią - genialne produkty, już się nie dziwię zachwytom.
tez wzielam wzielam tez ta paletke rozswietlaczy bo stwierdzilam, ze duzych narazie nie chce chociaz mam high beama bo akurat sie trafil paletka jest super hoola jest cudny! wogole one sa swietne! delikatne i takie "miekkie" teraz marzy mi sie coralista

eyeliner jest swietny idealny do rozcierana, cieniowania i nakladania jako cien. DO kresek trzeba miec cierpliwosc i poczekac az zaschnie jedna warstwa zeby nalozyc druga ale konsystencje ma bardzo delikatna i miekka, jak dotykasz to tak jakbys wziela rozgrzany noz wbila w czekolade calkowicie miekkie to takie i delikatne (wszystko miekkie i delikatne jakas mania!) dosc dlugo sie trzyma jak robilam makijaz ok 10 to mialam male "walki" na powiekach ale juz to byla 24 i to po imprezie z okazji chrzcin, tak to jest super
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora