Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 10:26   #2536
Kasia81195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Mogę się dołączyć? Wczoraj byłam u fryzjerki, która zawsze zachwycała się nad moimi włosami. Niestety, tym razem usłyszałam "odpuść sobie prostowanie na czas wakacji, najwyżej grzywkę, albo jak gdzieś wychodzisz... Zawsze miałaś takie piękne, gładkie włosy, a teraz widać, że są troszkę przypalone". Zawsze były gładkie, bo prostowałam, ale to szczegół. Ja nie wiem jak ja to teraz przeżyję... Bez prostownicy mam napuszone siano, które nie chce się ułożyć. A już o grzywce i pocieniowanych z przodu włosach nie chcę mówić. No ale cóż, jak mus, to mus. Uwielbiam swoje włosy, więc dzisiaj idę kupować kosmetyki, które zresztą tutaj na Wizażu widzę, że polecacie i powstrzymuję się od prostowania... Pewnie ciągle będę chodzić w spiętych włosach. Ale to zresztą dobrze, bo nie chcę, żeby się zahaczały o świeżo przebitą chrząstkę Życzcie mi powodzenia
__________________
I wanna fly, I wanna drive, I wanna go, I wanna be a part of something I don't know. And if you try to hold me back I might explode, baby by now you should know - I can't be tamed.

<33.
Kasia81195 jest offline Zgłoś do moderatora