Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 22:14   #878
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Margaretka, mnie WR nie nadaja koloru. Nakladam pojedyncza warstwe na cala twarz. Dla mnie to puder a nie rozswietlacz. Z tym, ze ja wszystkiego uzywam w minimalnych ilosciach, sama z siebie sie tez nie swiece, wiec obce mi sa przygody typu "choinka". Mythic mi jakos nie podchodza, wolalabym stare Pluie de Necres w ten desen. Podsumowujac - WR mi w zupelnosci wystarcza i wiecej kulek Guerlaina nie planuje. Chyba, ze mnie powali jakas limitowanka
Pamietam, ze zastanawialas sie nad kupnem APC(?)

Tez chce pryzmowego sypanca!!! Ale Sparkling Dentelle Drugich pasteli mi nie potrzeba, to choruje na te. Niech je do nas sprowadza
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, już wszystko wiem i jeszcze sobie zapoluję na WR
Pluie de Necres bardzo chciałabym je mieć, ale już daaaaawno ich nie widziałam. Czytalam opinie, że White Pearls są bardzo podobne do nich, są nieco jasniejsze.
Ja mam słabość do meteorytów - to taki zupełnie zbędny luksus, ale bardzo je lubię.

APC mam zamiar kupić, na razie wydałam pieniądze na nowe meteoryty. W APC podoba mi się możliwość mieszania, większa wg mnie niż w przypadku meteorytów.
Pewnie ich kupno trochę odsunie się w czasie, bo może upoluję nowe pryzmy
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora