Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-04, 07:59   #1385
Elffaran
Przyczajenie
 
Avatar Elffaran
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cześć Dziewczyny, właśnie się zarejestrowałam na Forum ze względu na ten wątek
Jestem początkującą farbowniczką Farby profesjonalnej używałam tylko raz i to nie na sobie, a na mojej Mamie, z powodzeniem i dla jej włosów i dla portfela
Mam pytanie jednak odnośnie do mnie, a widzę, że macie spoooore doświadczenie.
Otóż mam od bodajże dwóch lat na głowie blond balejaż, mocno blond i mało balejaż (w sensie, że po ostatnim razie mało widzę pasemek, ale kolor nie jest super jednolity, więc mi to pasuje, bo wygląda w miarę naturalnie). No i teraz mam już odrosty w kolorze mysim (kiedyś miałam blond włosy, ale trochę ciemniejsze, po szaleńczym zafarbowaniu niegdyś na czarno, już odrastają mi mysie). Chciałam Was zapytać, czy jestem w stanie sama zrobić sobie te odrosty farbą profesjonalną? Fryzjer mnie rujnuje, stąd chciałabym sama. Sama sobie balejażu nie zrobię i nawet nie specjalnie mi zależy, a skoro mam w miarę jednolity kolor, to pomyślałam, że te odrosty zrobię jakimś jednym blondem, jak przy normalnym farbowaniu (bez folii tip.). Czy to jest możliwe? Czy nie warto ryzykować i iść lepiej się zrujnować? Jeśli by dało radę, to już bym się pewnie zawsze sama farbowała Trochę przydługi ten mój post, ale liczę na Waszą pomoc
Elffaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując