Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 21:42   #1404
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez missi00 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Zawsze słyszałam, że farby bez amoniaku lepsze bo mniej niszczą włosy, dlatego właśnie tak mnie kusi CT. Chyba wypróbuję teraz tą, a jak się nie spiszę to następnym razem użyję Kolestonu.
Można jeszcze mniej więcej wiedzieć jakich konkretnie kosmetyków używały Twoje koleżanki do pielęgnacji?

Z tym brakiem amoniaku i nieniszczeniem włosów to nie ma się co zbytnio podniecać, bo niestety przy trwalej koloryzacji w każdej farbie musi być COŚ, co będzie nośnikiem koloru i jeśli nie jest to amoniak to bywa wcale dużo od niego nie lepsza monoetyloamina albo jakiś inne substancje... No ale mniejsza z tym, farbowanie to farbowanie, miodem i mlekiem się tego nie zrobi. Jeśli chodzi o pielęgnację to po farbowaniu warto zainwestować w maskę/odżywkę zakwaszającą np. LEO, FAROUK (znajdziesz na Allegro), fajnie sprawdza się Biovax do włosów farbowanych, seria Artego Magical Color. Generalnie polecam testować i sprawdzić, co dla Twoich włosów najlepsze i jaką pielęgnację preferujesz, nie wiedząc tego ciężko mi Ci doradzić konkretnie, bo wiem że zwolenniczki naturalnej pielęgnacji skreślają produkty z silikonami, z kolei inne dziewczyny nie wyobrażają sobie olejowania włosów i pichcenia maseczek z żółtka etc.... Każdemu według potrzeb
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując