Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-28, 22:09   #1822
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
taak?
bo ja tez mam obie karty podpiete ale samo mi przyszlo - po kolei dostawalam mejle ze np. moje pieniadze zostaja przekazane na paypala a potem na konto
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ciężko powiedzieć. Zwrot z Dorothy P. po płatności Paypalem przyszedł mi na kartę kredytową podpiętą do PP.
to w takim razie różnie bywa, ja tylko raz miałam zwrot

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was miala Hydra Quench z Clarinsa?Mam wiorek na czole i zastanawiam sie nad jakims kremem, nie poradzil sobie nawet Rexaline
ja miałam 3 czy 4 opakowania tej emulsji - HydraQuench Lotion SPF15 http://www.clarins.pl/index2.php?menu=opis&id=10412
bardzo ją lubię i własnie sie przymierzam żeby ją kupić po dłuższej przerwie (tylko nie wiem czy mimo -20% w S. nie taniej będzie w necie)
bardzo dobrze nawilża, nadaje sie pod makijaż, nie podrażnia i współpracowała mi zawsze bardzo dobrze z każdym podkładem. To mój dzienny nawilżacz KWC

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyście że cukier i kawa mają podrożeć o 300 % i wszyscy podobno wykupują ze sklepów ?
kawa

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dostalam II miejsce w konkursie na gadzet
moj psiaczek kochany teraz siedzi dumny
super!!!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora