Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-25, 19:19   #629
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: czy dam radę taki odrost rozjaśnić bez rozjaśniacza?

Cytat:
Napisane przez angela_s85 Pokaż wiadomość
w załączniku dodaję zdjęcia moich włosów. chciałabym skończyć z rozjaśniaczem, zacząć farbować włosy jedynie jakimiś jasnymi blondami. Moje pytanie - czy tak ciemny odrost pokryje farba tak, żeby nie wyszły rude? jaką farbę mi polecacie ? będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
oj Kochana, toć to poziom 1-2 tego odrostu jest. niestety żadna jaśniejsza farba Ci go nie chwyci...

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez megi1828 Pokaż wiadomość
Sie pospieszylam i nalozylam na odrosty 7.0 a po okolo 15-20 minutach na odrosty i na reszte 7.77 i to wszystko jeszcze wymieszalam poniewaz obawialam sie nierownosci. Sa duzo ciemniejsze i za bardzo brazowe, przesylam fotki, kamera slabej jakosci wiec nie wiem jak sie bedzie prezentowac. Jeszcze nie wiem co zrobie, jestem taka niezdecydowana, jesli chodzi o wybor koloru to moze z jasniejszym kolorkiem poczekam do wiosny a teraz ponosze ciemniejsze. Ale odcien to bym jeszcze zmienila, ten mi sie dosyc podoba z tego bloga:

http://www.blogsalvadordali.com/arch.../24951159.html

To jest seria do siwych Loreala ale nie gwarantuje pokrycja siwych powyzej 80% , pisze tez ze siwe trudno chwytaja rude wiec szkoda mi znow inwestowac w nowa emulsje Loreala, poszukam odpowiednikow Schwarzkopf Igora Royal poniewaz mam prawie litr emulsji.
Tu sa dwa kolory 7.35 zloty mahoniowy blond i 7.44 gleboki blond miedziany

czyli na pewno 50 % Igora 7.77 bo to jest gleboki blond miedziany i teraz musze szukac odpowiednika tego zlotego mahoniowego blondu.
Tylko na to co mam czy lekka kapiel rozjasniajaca ?
Dziekuje
Nonono, ładnie sobie poradziłaś, dobrze wyszło!
Co do działania dalej- chcesz mieszanki blondów na poziomie siódmym, u Ciebie widzę raczej szóstkę, szczególnie na tym drugim zdjęciu, w związku z czym teraz bym je ładnie odżywiła jakiś czas, potem zrobiła lekką kąpiel i dopiero tę swoją mieszankę, coby już pewnie wyszło.
Aha, byłabym zapomniała- farba i oxydant nie muszą być tej samej marki.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując