Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-30, 21:40   #1012
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lapus Ty zmien lekarza,jak mogla Cie tak zmaltretowac i przeazić??? Tak jak pisze OOOOOOO elma i jak sprawna reka lekarki to robi to tak szybko ze ból da sie wytrzymac,naprawde..ja z gatunku tych co do depilacji brwi tak zagryzam zęby ze mam szczekościsk i marsa na licu a mezo ,nie ma nic lepszego..sa rózne,wybielające,nawilza jace,odzywcze..mix..musim jechac .we wrzesniu pojade,bo myslałam ze moze w spa zrobie ale to nie zbyt romantycznieroc znica a ja nakłuta taka.. nerwi efekt..po..jak biedronka wygladam ze 3 dni..facjata wrazliwa..Pigma w niemczech ok 20 euro ,recepta polska(ja bule 50zł)prywatnie,bo nie kazdy chce wystawic..Beta karoten to nie..gdzies czytałam ze zle wplywa na produkcje i tak juz zaburzonej u nas melaniny..marchewke pijsoczki..jak bejbusie..popatrzcie jakie one sniade,kubusiowe takie My fajne babki:love : a cio

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

A jak zrobie mezo kupię ta emulsje ,popatrz OOXXX http://allegro.pl/item1157776734_aur...lsja_15ml.html
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując