Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-21, 18:33   #4111
Wiskoza_Pe
Przyczajenie
 
Avatar Wiskoza_Pe
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Witajcie

od jakiegoś czasu mam problem z nadmiernym owłosieniem na twarzy o ile wąsika zniosę to broda nie a le te włosy są dośc jasne wiec nie wiem czym to usunac?

najchętniej bym poleciała już na wosk, ale czy po wosku odrosną mi czarne grubt kudły ?

a jak laser to jaki? diodowy najlepszy? trwale to dziadostwo usunie? niby najlepiej ciemne włosy... nie wiem co robić

Witaj
Zacznę od tego, że od wielu miesięcy przeglądam Wasze wpisy i chyba ja właśnie dzięki nim wybrałam Vectusa (jestem po 4 razie na kilka partii ciała).
Robiłam też ręce (całe) i jasne owłosienie również schodzi (nie wszystko, ale naprawdę efekty są imponujące). Robiłam też wąsik i tu bałam się, że jak ogolę (pierwszy raz w życiu) to będzie widać odrastanie. Pocieszę Cię, nie widać
Latem byłam raz tez na laserze Mediostar Next (to laser diodowy, po którym można się opalać).
Efekty chyba takie same jak po Vectusie, więc też się rozejrzyj, bo chyba każdy salon na 50% na pierwszy zabieg. Chyba nawet trochę więcej mi tych jasnych z rąk zeszło.
Teraz czekam do zimy, bo podobno najlepsze efekty z jasnymi włosami są na bladej nieopalonej.
W każdym razie jeden i drugi laser jest naprawdę super.
Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiskoza_Pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując