Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chudnę mimo zmieniłam nawyki :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 07:07   #24
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nie chudnę mimo zmieniłam nawyki :(

Cytat:
Napisane przez DemonicBoy Pokaż wiadomość
Owoce to podstępne ścierwo zjesz owoc wprowadzasz do krwiobiegu cukier->insulina->łaknienie i po diecie nie ma się co czarować.

Należy ograniczać do minimum nawet płatki owsiane oczywiście jeśli zjemy jakąś niewielką ilość to nic się nie stanie jednak nie ma co przesadzać i jeść jakiś owsianek.




Jeśli redukujemy to najważniejsze jest utrzymanie deficytu kcal i nieważne czy jemy 500 czy 8000 kcal jeśli mamy deficyt to chudniemy
jeśli nie to nie i tyle tłuszcz nie bierze się z powietrza to zwykła materia i jeśli organizm spala więcej niż dostaje to musisz chudnąć. Nie można przytyć jedząc mniej niż spalasz to prosta fizyka.

Odżywianie i trening jaki stosuje ma pozytywny wpływ na poziom hormonów więc oczywiście macie racje i mi nie ma co stawać i nie potrzebuje kobiet i w ogóle jestem takim grzecznym spokojnym człowiekiem co wszystko dopiero po ślubie .
:conf used:
prosze państwa, mamy najnowsze rewelacje zapamietajcie, że:
owoce to "ścierwo"
płatki owsiane "won" bo są bee ()
autor postu jest spokojnym czlowiekiem co to dopiero po ślubie

a tak BTW, pierdoły piszesz.
Nie wazne ile jesz kcal wazne zeby deficyt byl?
bzdura.
jak wytłumaczysz fakt,ze ktos kto je( a wiele jest takich osob) ktore jedzą po 800 kcal dziennie i NIE CHUDNĄ POMIMO DEFICYTU KCAL?

Bzdury piszesz i tyle, mam nadzieje ze autorka watku nie skorzysta z Twoich rad.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora