Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 15:44   #20
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
no znalazłam
czesc dziewczyny! podczytuje was czasami ale jakoś ciężko mi się wbić w rozmowę
dziękuję za życzenia dla Kali! przekazane

wczoraj z okazji jej urodzinek pojechaliśmy do ustronia do leśnego parku rozrywki... fajnie było! zwierzątka biegają sobie można je nakarmić pogłaskać. chociaż cwane jak chce się je pogłaskać a one widza puste ręce to odchodzą (iza polecam na wyprawe z dziećmi )
było tak fajnie że ja właśnie siedze w dresie, pod grubym kocem chociaż w domu mamy 23st. a mi ta jest zimno. mam już ponad 38 st;/ troche przesadziłam bo ubrałam sobie grubszy sweterek i cienka kurtkę a to jednak góry i mnie troche przewiało.

a rano zadzwoniła do nas pani z przedszkola że kala się znowu nie dostała bo ja nie pracuje;/ oczywiście sie popłakałam bo myślałam że przynajmniej w tym roku sie załapie... no w przyszłym to już na pewno będzie musiała...
babka mi powiedziała że mogę ja zapisać do przedszkola na takim nieciekawym osiedlu na 5 godzin od godziny 14! nie wiem co zrobić?! trzymać dziecko do 19 w przedszkolu to dla mnie troche przesada... aż załuje (i zazdroszczę co niektórym ) że w ciąży nie jestem;/

za 2gim razem się popłakałam jak zadzwoniła do mnie koleżanka że urodziła nasze dziewczynki będą razem miały urodzinki

curly- cześć jeszcze się nie przywitałam my we wrześniu byliśmy w turcji w kemer. było bardzo ciepło ponad 30st. jedyny minus to taki że plaża była kamienista ale kali to nie przeszkadzało były leżaki. wybierając hotel patrzyliśmy na to żeby był w miarę blisko lotniska (45min busikiem). bo nie wiedziałam jak kala zniesie lot i podróż busem. podczas lądowania zasneła i przespała całą podróż do hotelu. a droge powrotną przespała całą. od transferu busem, przez odprawy aż po lot samolotem. obudziliśmy ją w polsce na lotnisku żeby ją ubrać bo u nas było całe 0 st! i mąż musiał drapać szyby w samochodzie (wróciliśmy 29września).

czekam aż M. wróci i idę do łóżka. on posiedzi z mała. miałam jutro robić urodziny kali (weekendy mam zawalone od rana do popołudnia więc nie miałabym kiedy) ale chyba to odwołam. nie jestem w stanie nic robić;/ a na sobote muszę być w miarę zdrowa bo kolokwia prezentacje itp;/

idę się położyć. wrzucę później zdj
Cześć
Wszystkiego Najlepszego dla córki!

30 st to bardzo ciepło. Ja obawiam sie by nie było za gorąco bo Alicja juz raz miała udar cieplny nad polskim morzem. 40 stopni przez dwa dni. Nie mogliśmy wogole wychodzić z nią na dwór. Siedzielismy w hotelu. Trafiliśmy akurat na pogodę 2 lata temu. Z jeden strony super a z drugiej za gorąco dla dziecka.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-03-12 o 15:49
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując