Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 16:39   #908
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ufff, to dobrze, ze tak sie skonczylo
przyszłam zrobić małe sprostowanie- moja skóra wyglądałam cudnie przed nałożeniem filtra i make upu...po umalowaniu zauważyłam, że nadal skóra mi złazi, co prawda wygląda na to, ze całkiem sporo się rozjaśniłam (przebarwienia o jakiś ton może dwa, no ale miałam ciemną czekoladę na buzi, więc nadal do pierwotnego stanu sporo mi brakuje), pory są wyraźnie zwężone (piękna sprawa- nigdy nie miałam takich "jędrnych" policzków) i nadal mam ładnie naciągniętą skórę na czole
mimo to- lepiej wyglądam bez makijażu niż z nim i to mnie martwi,bo ja po prostu nie umiem wyjśc z domu bez podkładu i to bardzo mocno kryjącego- tu chyba już bardziej psychika działa niż sam wygląd
W każdym razie kw.migdałowy w domu juz mam, za to pirogronowy musiałabym zamówić, więc na razie dam skórze jeszcze parę dni odpoczynku i może w środę- spróbuję migdałka np. 15%
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując