Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 22:07   #929
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Witam ponownie kwasomaniaczki po dość długiej niebytności postanowiłam powrócić do grona liniejących wcześniej stosowałam migdał własnej produkcji a w tym roku dałam się skusić promocji i zakupiłam GLYCO-A 12% ISISPHARMA link do KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37565,glyco-a-12-aha.html
stosuję go od tygodnia i jak na razie mam mieszane uczucia średnio się łuszczę strasznie wysypało mi brodę jakieś takie małe szybko pękające ropniaczki a moja skóra zrobiła się taka hmm ale papier ścierny szorstka i bardzo wysuszona .... przy migdale nie miałam dodatkowych atrakcji w postaci wyprysków skóra nie była tez jak tarka szybko schodziła i po kłopocie więc nie wiem nie szalałam z aplikacją wszytko zgodnie z zaleceniami nawilżam filtruję po aplikacji kładę kwas hialuronowy a dopiero na to krem by złagodzić skórę myślałam może dokupić jeszcze maść z rossmanna
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując