Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-18, 17:30   #2239
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Vivien
I co się dziwić, że laski nie dają się przekonać do szkodliwości solarki, skoro pakowanie sobie trucizn do oczu im nie przeszkadza, bo przecież kawa i jajka też są niezdrowe.
Vivien, ja już kiedyś pisałam o tym, że jak widzę niektóre posty, to mi ręce opadają. Ostatnio dziewczyna zamieściła zdjęcia jakichś zmian skórnych (taka rozległa wysypka z zaczerwienieniem), pisała, że ją strasznie swędzi i co ewentualnie ma zastosować, żeby nie swędziało, bo na razie nie ma czasu iść do lekarza. W następnym jej poście widzę: "mama dała mi Hydrocortisonum, jak smaruję, to nie swędzi już". Miotnęło mną - stosowanie maści sterydowej na niezdiagnozowane zmiany skórne, bez nadzoru lekarza, na dodatek pewnie stosowanie więcej razy dziennie niż można... Zresztą zdaje mi się, że była to jedna z naszych fryteczek z wątku solaryjnego. Ale co się dziwić, skoro rodzice są równie nieodpowiedzialni jak ona sama?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora