Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-18, 19:05   #2241
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez beoneself
Vivien, bardzo zaciekawił mnie ten wątek o kholach i Twoje argumenty Będę śledzić jego rozwój.


Mocno się dzisiaj zdenerwowałam na filtry. Nakładam, masuję, wklepuję, wcieram. Czekam. Wszystko jest pięknie, dopóki nie próbuję ich matować!

Mleczko Avene 50+ jest dla mnie prawie idealne, wchłania się jak w gąbkę, lepi, to fakt, bieli niezauważalnie, można nawet powiedzieć, że wogóle.
Nakładam skrobię kukurydzianą - ciasto.
Nakładam Dry Flo - ciasto, biaaało.
Nakładam Stay Matt Rimmel - ciasto.
Nakładam Yardleya - pomarańczowe ciasto

Ja już nie wiem co dalej! Macie jakiś pomysł? Co nałożone na wielkiego lepiszcza zostanie równo złapane...? Czym matować Avene? A, wszystko nakladam płatkiem kosmetycznym. Pędzla nie posiadam

Żeby wyglądać normalnie, nałożyłam mleczko, potem cieniutko łososiowego łososia. Potem masowałam, masowałam, masowałam, mocno rozcierałam. Potem odcisnęłam twarz w husteczkę, najprawdopodobniej mocno zmniejszyłam ochronę?, bo zawsze pisałyście, że odciskania w husteczkę czy absorbentkę niet. Na to dałam skrobię i nie zrobiło się ciasto Sukces. Ale to rozcieranie i odcinkanie raczej nie jest najlepszym pomysłem
beoneself, ja też odciskam przed nałożeniem makijażu, nie zawsze, ale najczęściej tak. A co do "ciasta", to wydaje mi się, że absolutnie powinnaś spróbowac pędzla - na płatku kosmetycznym zawsze będzie więcej pudru i dotykając nim klejącej od filtra twarzy zrobisz "placek". A pędzel pozwala nakładać bardzo cieniutką warstwę i bardziej równomiernie.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora