Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-20, 17:33   #2400
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część VIII

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
hahah

Jakiś czas temu spotkałam się z kolesiem z tindera i się zastanawiałam jak mogłam aż tak się pomylić. Na zdjęciu nie wyglądał jak amant, ale no, że spoko... normalny facet, wysoki, wydawało mi się, że męski będzie. No i tego... nie wiem, to ujęcie jakieś takie, światło... ale w rzeczywistości napotkałam kogoś w klimacie podobnym do tego http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/680/...8482852449.png
Jak mnie zapraszał to już czułam, że może coś być nie tak. Ja jestem konkretna dziewczyna, lubie piwo, a nie tam kawki. Zaprosił na kawkę, nosz fak, pomyślałam, może trzeba dojrzeć trochę, nie samym chlaniem człowiek żyje. No pójdę, myślę.
Jak zapytał czy chcę kawę czy soku to szybko mówię, że soku soku!! bo jak kawę to bym musiała czekać, aż wystygnie i spotkanie by musiało trwać dłużej
Potem prawie,że miałam zakwasy w twarzy bo musiałam utrzymywać jakąś dziwną minę, by nie było widać co tam sobie w bani myślę
dobree
m.in. właśnie dlatego nie chodzę na spotkania w ciemno
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora