Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-16, 14:07   #242
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Unhappy Powrót do naturalnego koloru włosow. POMOCY

Witam mam male pytanie, a raczej problem.
Jakies dwa miesiace temu cos mnie podkusilo zeby zrobic sobie pasemka w domu rozjasnaiczem (do tej pory wychodzilo dobrze) tym razem wyszlo tez dobrze ale niestety w niektorych miejscach zamiast delikatnych drobnych pasemek wyszly mi zolte PLAMKI :/
Poszlam wiec szybciutko do fryzjerki ktorej ufalam zeby mi naprawila wloski a ta : zrobila mi ale ZOLTE JAJO :O :O Za ktore musialam na dodatek zaplacic 85zl.
Nastepnego dnia po wielu wylanych lzach poszlam do innej fryzjerki ktora zrobila mi super balejaz i to o wiele taniej bo za 65zl. Bylam bardzo zadowolona, ale teraz zaczely sie pojawiac odrosty ktore sie znacznie odznaczaja. Nie chce juz farbowac wlosow, chcialabym wrocic do naturalnego kolorku wlosow.
Czy jest jakas inna metoda niz czekac ROK az mi odrosna? (bo wiadome to nie wyglada zbyt estetycznie)moze dekoloryzacja (nie wiem na czym to dokladnie polega) albo ściaganie farby?. Moj naturalny kolor wlosow to sredni blond. Jestem z Krakowa.

Prosze o pomoc wszystkich. !!

aha i jeszcze mam pytanko moze dziwne ale coz ja sie nie znam czy istnieje jakas mozliwosc zeby przyspieszyc odrastanie naturalnego koloru wlosow (odrosty zeby szybciej rosly) i czy da sie jakos splukac farbe z wlosow? chyba nie bardzo ale pytam i pozdrawiam Licze na jakies cudy

NIZEJ SA FOTKI W MOICH 3 WCIELENIACH :P prosze przeczytajcie ostatnia odpowiedz i oceniajcie =*

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2005-12-23 o 14:46
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora