Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 15:41   #998
Joanna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

i zrobiłam!! naprawdę nic nie bolało, trzymałam na początku maść 15 min a potem moglam już leżeć i miejscami coś czułam, ale bólem tego nazwać nie mogę. Brewki metoda włoskową, wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Mój naturalny kolor brwi to taki ciemny blond, mysi, więc zrobiłyśmy taki jasny grafit i wygląda ok, a jeszcze zblednie 30%. Chciałam tą metodą ale gęsto, a nie takie trzy włoski na krzyż namalowane, wygladają jak zagęszczone naturalne brwi. Zdjęcia dołącze jak tylko odbiore kabel od telefonu, bo robiłam komórką. Już teraz wiem że zdecyduję się na kreskę zagęszczającą górne rzęsy. Rada dla dziewczyn: decydujcie się póki nie ma słońca i nie trzeba wystawiać buzi do słońca. Kosmetyczka sama doradziła tą metode, która teraz jest już częściej stosowana niż malowanie całego łuku brwiowego. Jeśli ktoś chce szczegóły gabinetu w Krakowie i samego zabiegu niech pisze, chętnie odpowiem. Naprawde bardzo się bałam, nie przypuszczałam że będę tak zadowolona. Za 2 tygodnie poprawka. Pozdrawiam serdecznie
Joanna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora