Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-12, 16:11   #4507
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Kupujemy BB Creamy :D

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
A do mnie dziś doszedł Skin79, zaraz lecę na pocztę bo odbiór, bo znowu oczywiscie mnie wykiwali i mimo że siedziałam cały czas w domu listnosz zamiast przynieść, zostawił awizo Mam psa w mieszkaniu, który zawsze szczeka jak ktoś puka , więc to niemozliwe,żebym nie usłyszała ... Boże...ta zakłamana poczta już mnie przeraza, za kazdym razem tak robią, poprzednio w ogole mi nie zostawili awizo i gdybym nie poszła na pocztę z zapytaniem moja przesyłka poszlaby się kochac
Musiałam sie wyzalic, bo jestem wkurzona Wy też tak macie?
To ja muszę się wyłamać Odkąd urodziła się moja córeczka i nie pracuję to nie zdarzyło mi się żebym miała awizo w skrzynce Mam bardzo przyjemnego listonosza który ma mój nr telefonu i jak nie mam mnie w domu to dzwoni i pyta gdzie się podziewam bo ma dla mnie przesyłkę i najczęściej jestem na spacerze i on na mnie czeka gdzieś w pobliżu mieszkania wiem wiem jestem farciarą każdemu życzę tak sympatycznego i rzetelnego listonosza
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora