Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-30, 15:51   #4496
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy II

Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
d-z-i-e-w-c-z-y-n-y..ja nie moge z Wami... Jedna kupuje cuda, druga wyszukuje...a nastepny koniec miesiaca daleeeekoooo...
Keep calm and oj tam oj tam

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
W ciemno, Mizon, bo cena zachęcała do kupienia, a drugi, bo podobno liftingujący, no i firmy, których nie znam, a lubię nowości. Do tej pory, to co kupiłam w ciemno podobało mi się najbardziej.

E tam ban, jeszcze Ci podziękujemy
SCINIC O2 CLINIC drop BB Cream

SCINIC Total Cell BB Cream SPF38 PA+++

SCINIC O2 EX Blooming BB Cream

Peripera Rosemary BB Cream + coś o niej

Dr.Jart+ Renewalist BB Cream SPF40 PA+++
"My partner for making the porcelain skin!" Idę się zaciućkać ==' O, a dalej jeszcze Whitening, oh God...

Amore Pacific Mamonde Total Solution Mineral Moisture + swatch
Nie zalega Ci próbka, Zygmus?

Amore Pacific Mamonde Total Solution Mineral Watery

Co do tych Mamonde to jest jakaś dziwaczna rozbieżność cen na Ebay o_o
np. to O_O
albo to O__O

The Face Shop Watery BB Cream (SPF20 / PA++)

Clio Peripera Wonder BB Cream

[The Face Shop]Marine Stem Cell BB Cream(45g),SPF30PA++

BRTC Aqua Rush Water Drop BB Cream SPF28 PA++

Tonymoly NANO GOLD BB Cream SPF50 PA+++ 60ml BELLOGIRL

The Face Shop Face It Waterproof BB Cream #2 Natural + I TO MA BYĆ ODCIEŃ #2?! _o_

Nie wiem, czy mam coś brać, bo i tak wszystko jest dla mnie za jasne -_- Z przetestowanych przeze mua BB kremów z pierwszej paki tylko jeden jest dobry odcieniem, jeden nadaje się jako korektor, jeden dobrze rozświetla cienie pod okami, jeden byłby dobry, gdybyśmy brały odcień ciemniejszy, wszystkie pozostałe jaśnieją do takiej białości, że mogłabym uchodzić za osobę poważnie chorą -_-

Chyba czas wpisać w Gógl "BB creams for NC30", bo inaczej nie da rady -_- Nawet Hada Labo jaśnieje - ale to jak, o rany~ >_< A nie, jest jeden jeszcze kremuń, który pasuje odcieniem, szkoda że jak tak, jakby go wcale nie było -_- To dopiero ewenement.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora