Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 18:56   #440
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które używają kremów na zaczerwienienia, wypowiedzcie się proszę. Lepsze są kosmetyki apteczne czy z Clinique'a krem Redness Solutions? Do tej pory go używałam, i bardzo sobie chwalę, ale kończy mi się i zastanawiam się, czy nie wypróbować czegoś innego.
Ja uzywalam wiele lat roznych kosmetykow na rumien i naczynka. I Clinique i dermokosmetyków typu Avene Antirougeurs, Dermedic, LRP lub Iwostin. Osobiscie nie widze wielkiej róznicy, aczkolwiek najlepiej oceniam Avene. Oprocz tego ze jest skuteczny w swoim działaniu, to na pewno tez nie zapycha A to dodatkowa zaleta.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Przetestowałam właśnie Lancome Teint Idole ultra 24 h. Masakra.

Po pierwsze - kolor, który po nałożeniu idealnie stopił się z moją skórą po 15 minutach utlenił się do marchewkowego koloru.
Po drugie - potwierdzam podkreśla suche skórki, chociaż mam ich mało to uwidocznił wszystkie.
Ogólnie nie polubiliśmy się
Mialam wczoraj dokladnie tak samo, tez sie z nowym Lankomiakiem nie pokocham chyba

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
w sprawie lakierów sie nie wypowiem, bo nie używam
ale dostałam próbkę BeneFit, POREfessional i jestem bardzo bardzo zadowolono (no chyba, ze wieczorem sie okaże, ze mnie zapchał)
Bardzo podobne wlasciwosci ma baza Loreala. Mnie nie zapchala. Warto wyprobowac

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przy okazji wzięłam ten próbkę podkładu Givenchy Eclat Matissime w kolorze 4. tutaj był duzy wybór jaśniejszych odcieni, az jestem zaskoczona.
Ciekawam jak na skorze będzie się prezentował. Nigdy wcześniej nie testowałam jeszcze żadnego podkładu Givenchy
Ja Givenchy uzywam do rozjasniania Guerlaina 02 Daje rade

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Solcia, zlukaj sobie OPI : Tickle my France, Barefoot in Barcelona, San Tan-tonio. To takie nudziaki bez dodatkow .
Oj kusicie, kusicie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Złamałam się i kupiłam sobie ten róż. Troszkę za bardzo pudrowy, ale magiczna "edycja limitowana" zrobiła swoje Zresztą -20% w M. złagodziło nieco ból przy płaceniu.
Testowałam też róże TheBalm i cudne są Zwłaszcza Cabana Boy. Ale kobity miały same testery, a dostawa za tydzień ma być. I śmieszna cena 39zł. Temptalia wysokie noty im daje. A na moich polikach ze skłonnością do szybkiego zjadania różu, idealnie trzymają się do tej pory. A jak napigmentowane No bajka za grosze.

Uzywam róży theBalm od jakiegos czasu i uwazam je za jedne z lepszych jakie mialam. Nie ustepuja niczym, ba, sa nawet lepsze niz niejeden wysokopółkowiec typu Dior czy Lankomiak. Pigmentacja i trwalosc super.


Bylam dzis na make up'ie w Sephorze na podium Guerlaina Wyszlam z nowym tuszem haha testowalam miniaturke, bo mialam 2 i sobie postanowilam kupic produkt. Zauwazylam jedna rzecz, paletki Guerlaina strasznie sie obsypują.. Ogolnie nie jestem fanką paletek, gdyz lubie sobie sama je tworzyc, ale przynajmniej 4ki czy 6tki nie beda mnie kusić. Moim zdaniem maja dosyc slaba pigmentacje no i to osypywanie.. Jak za te pieniadze, to zbyt wiele wad. Nie polecalabym raczej
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora