Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie moge schudnac;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-01, 06:18   #17
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Nie moge schudnac;(

Cytat:
Napisane przez kasiencjaxp Pokaż wiadomość
Gorzala mogłabyś zdradzić jak udało Ci się tyle zrzucić? i w jakim czasie?
Odchudzam się od początku października, powoli ale konsekwentnie Przez pierwsze dwa miesiące nie jadłam wcale potraw mącznych, ziemniaków, pieczywa itp. ale też owoców (bo stosowałam się do zaleceń dukana) wtedy najszybciej waga spadała, ale nużyło mnie to Teraz praktycznie jem wszystko, ale zważam na produkty i wybieram te B = W+ T no i czasem spojrzę też na kalorie Ostatni posiłek wyłącznie białkowy i lekki, śniadanie i obiad bardziej obfite, między tym jakieś małe posiłki. I waga jakoś leci Musiałam też zrezygnować z ćwiczeń i świeżego pieczywa i niegotowanych owoców ze względów zdrowotnych, moja dietetyczna lista jeszcze bardziej się ograniczyła, ale daję radę ;P

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o to, że tluszczyk się wytapia, mięśnie się rozbudowują a jak wiadomo mięśnie ważą więcej niż tluszcz
Dokładnie o to chodzi ;P Przecież pisałam tego dosłownie, aż taka głupia nie jestem

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Z tą wagą to prawda trochę. Co prawda wiele czynników wpływa na utratę wagi u poszczególnych osób, ale te, które ważą 100kg czy 90 łatwiej zostawiają za sobą zbędne kilogramy niż dziewczyna mająca 170cm wzrostu i ważąca 60kg. Organizm walczy, bo uważa, że już wystarczy (w końcu był nastawiony na większą masę, a my mu chcemy ograniczyć) Wszystko to zależy od myślenia, mózgu, chęci i diety..
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując