Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-27, 14:21   #3477
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj biedna...siedzialas gdzies na zimnym?


laseczki pomocy
kupilam sobie push upa na all i mam problem, bo dawno nie kupowalam i sie pozmienialo...
jak zaznaczylam opcje wysylki i platnosci, ze bede robic przelew z credit agricole to mnie przenioslo od razu na strone banku- ale ja nie chce placic teraz tylko dopiero jutro- bo musze wplacic tz na konto nic sie nie stanie jak jutro juz to pozalatwiam i zrobie normalnie przelew z banku na konto sprzedajacego wpisujac sama te dane?
czy mus zeby all posredniczylo???

i jeszcze jedna rzecz- czy jesli pisze ze w tytul wplaty mam wpisac nick z all, to mam tez podawac nr transakcji czy nie???
wiesz co wczoraj opalalam sie z Tz-tem i latalam w kostiumie ciagle a lekki wiatr byl to moze mnie przewialo ? Cholera wie...bo na niczym zimnym nie siadalam przynajmniej nie przypominam sobie

Co do Allegro- nie musisz robic przelewu przez allegro, jesli masz dane sprzedajacego to wystarczy ze przelejesz normalnie z banku na ich konto. Przynajmniej ja tak robie zawsze. A nr transakcji ja zawsze podaje na wszelki wypadek, bo takto latwiej im potem znalezc komu maja co wyslac
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora