Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 15:00   #5008
winterwind
Przyczajenie
 
Avatar winterwind
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: korytko
Wiadomości: 17
GG do winterwind
Wink Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam was Wizażanki, ostatnio się też zastanawiałam jaką porą roku właściwie jestem... Doradźcie coś niecoś

1. Jak się opalasz?
Ciężko w ogóle powiedzieć, że się opalam. Nikt nigdy tego nie zauważa, ponieważ po opalaniu pokazują się takie słoneczne złotawe plamki w ramach opalenizny..

2. Kolor oczu?
Szaro -zielone z ciemno zieloną cienką obwódką. Na tęczówce kwitną żółtawe i jasne plamki

3. Piegi - brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera bardzo jasna, lekko zaróżowiona.

5. Naturalny kolor włosów -myślę iż to jest kolor brąz z miedzianymi/ złotawymi błyskami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście), różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Żółcie, pomarańcze, róże , ecru, niezbyt ciemne brązy, myślę że perłowe też wyglądają ładnie.
W samej zieleni wyglądam trupio (może kwestia odcieni), ciemne cienie "męczą" moje oczy, szczególnie że ciężko jest zakryć dołeczki pod nimi... :c

Proszę o wsparcie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 253439_191787954202014_209334_n.jpg (60,1 KB, 8 załadowań)
winterwind jest offline Zgłoś do moderatora