Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-29, 08:05   #3295
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Czesc dziewczyny
ja dzisiaj wolne, wczoraj bylam tak styrana jak wracalam z pracy,ze myslalam ze umre
bolala mnie glowa,niedobrze mi bylo,caly dzien nic nie jadlam no koszmar istny.
Ale dzisiaj juz pospalam troszke i jest lepiej.
Musze przygotowac rzeczy do przeprowadzki i cale te inne duperele
Poztym w banku mnie wkurzyli.
Z koncem sierpnia konzy mi sie waznosc karty bankomatowej i powinni mi przyslac nowa.
Czekam,czekam,czekam...ni e ma.
Ide do banku i pytam gdzie moja nowa karta, a te glaby wyslaly moja karte z PIN-em do GW
A specjalnie zaraz po powrocie do siebie zmienialam adres w banku
Na wariata mi karte blokowali i w przyszłym tyg dostane nowa, a do tego czasu jak moja babcia,ktora nie da sie przekonac do karty bede stala w kolejce do kasy z dowodem



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję za pamięć laseczki! I za wspaniałe życzenia!
Bardzo mi milo.
Niestety wczoraj pijany rozbił nam samochód, cala stronę kierowcy, sąsiedzi nas zawołali a to na parkingu pod. Blokiem. Była policja a dziś tz jeździł załatwiać odszkodowanie z polisy sprawcy...ludzie mało tego kolesia nie pobili...no mowie wam cyrk...ale my znów mamy auto do roboty.
Dziś spędzam dzień z tz.

kylie tak to ten balsam.
O zesz Ty co za pech
ale dobrze,ze wiadomo kto to.
Tylko szkoda nerwow.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość


ale miałam wczoraj paskudny dzień udało mi się zrobić porządki ale w międzyczasie zepsułam odkurzacz i rozlałam dwie szklanki na pół kuchni - jedną z piciem drugą z kawą dawno mi tak wszystko z rąk nie leciało jak wczoraj. Wieczorem przyjeżdża Tż i zostanie chyba do 3 września więc nie wiem czy będę zaglądać. Póki ładna pogoda to będziemy się starali dużo wychodzić

BUNNY SPEŁNIENIA MARZEŃ

Korzystając z okazji chciałabym Was zaprosić nas mojego bloga jest to mój pierwszy blog w życiu więc dopiero się rozkręcam. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy coś z tego wyjdzie bo żadna ze mnie fashionistka ani urodowe guru i nie wiem czy ktoś będzie chciał mnie czytać. Jeśli macie jakieś sugestie co do zmian jakie mogłabym wprowadzić to bardzo chętnie poczytam przyda się słowo od kogoś kto ma w tej kwestii doświadczenie. Link w podpisie miłego dnia!
ide poczytac co tam naskrobalas
milego pobytu z Tż

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak mnie scielo , ze zasnelam na 2 godziny
niewiem czyzby jesien szla bo codziennie po poludniu zamula mnie , a co to bedzie za tydzien -szkola, praca
Mam to samo
i juz nie wiem jak z tym walczyc.
Stram sie wysypiac,jesc regularnie (chociaz przy mojej pracy to jest awykonalne),pic duzo wody i mniej kawy ale to nie pomoga.
Chyba trzeba to poprostu przeczekac

Kitka
bylam w Reserved wczoraj i widzilam Twoj sweterek.
Na zywo jest jeszcze faniejszy.
Nie pogniewasz sie jak sobie sprawie taki sam

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-08-29 o 08:07
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora