Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-12, 13:36   #952
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Super
Koniecznie opisz wrażenia po testach kremu z organic therapy - szukam lekkiego kremu na dzień.
Użyłam go chyba 2 razy i szczerze mówiąc nie powala. Skóra po nim jest napięta gorzej, niż gdybym nic na nią nie nakładała. Dam mu jeszcze szansę i spróbuję go stosować miejscowo, np pod oczy, aczkolwiek jestem nim rozczarowana
Za to pianka do mycia twarzy - super!

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
poszala las z tymi probkami widze ze zakupoholizm juz Ci sie udzielil

ciekawe ktore to dziewczeta takie odwazne byly:cmok :
Zakupoholizm od zawsze we mnie był, a ten wątek tego nie polepsza, ale co tam - raz się żyje poza tym jak tu się oprzeć takim pachnącym i zdrowym cudom?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja strasznie niecierpliwy człowiek i ciężko mi zachować takie ńjusy dla siebie, najchętniej to bym całemu światu wykrzyczała... no rąbnięty człowiek ze mnie. ale tak ogólnie to tyle się słyszy o niezbyt szczęśliwym przebiegu ciąży, dlatego przebieram nóżkami i czekam. w każdym razie na pielęgnację mamusi to mój zarodeczek narzekać nie może - mam nadzieję, że mu się tak spodoba, że z miłą chęcią w zdrowiu doczeka do końca i potem da się wypielęgnować na śliczne, naturalne dzieciątko

ja z kwasami to się chyba poddaję... może jeszcze resztki sobie kiedyś użyję, ale tak ogólnie to zawsze miałam wrażenie, że to, co sobie kwasami oczyszczę, to sobie znów zawalę pielęgnacją ochronną i łagodzącą skutki kwaszenia. takie błędne koło a po takiej alvie ani wysypu, oczyszczania cery... po prostu od razu gicior glinki na mocniejsze oczyszczenie 1-2 razy w tygodniu i pory są spoko
Serdeczne gratulacje! Masz z czego się cieszyć, więc obwieszczaj, a ja (i chyba nie tylko ja ) tymczasem będę mocno trzymać kciuki, żeby Twoje maleństwo przyszło zdrowe na świat
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora