Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-19, 09:30   #752
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn
Dobra, pokazuję fazę pierwszą nadchodzącego mani. Chyba jeszcze w życiu nie zrobiłam tak kiepskich zdjęć paznokci
Wczoraj jeszcze ciut poprawiłam kształt, ale na razie zostawiam
Ty to masz urocze te łapki, takie malutkie się wydają, może przez kształt paznokci Idealnie pomalowane przy skórkach, zazdroszczę precyzji. Kolor bardzo ładny, ciemniejszej czerni to ja chyba nie widziałam! W ogóle, teraz doszłam do wniosku, że ja w swojej kolekcji jeszcze czarnego lakieru ani jednego nie mam Trzeba to zmienić.

Podoba mi się kształt. Pipki? Po tym wykładzie od Śniegowej to chyba potrafię już rozróżnić każdy kształt.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa

Możecie zazdrościć. Weekend był absolutnie idealnie cudowny. Na pełnych obrotach, z mnóstwem łażenia.... ale cudowny po prostu. Szkoda że taki krótki.

Poniżej moje nowe dzieci.


gadżety i dodatki... suuuper. Lol wpatrzyła te cudowności w Pepco. Tam są mikro perełki.... cuuudo.
No i wróciłyśmy po jolly.....



Czyż nie sa piękne? Nie mogę przestać się na nie gapić. Mani robiła Lolli.... Piękności
Zazdrościmy! Mój weekend był niesamowicie leniwy, nic nie robiłam, czytałam "Faraona", w piątek jedynie spotkałam się z przyjaciółką i wybierałam kosmetyki z oriflame.

Jak dużo tych nowych dzieci Najbardziej do gustu jednak przypadł mi ten nowy od Golden Rose. Albo kupię tego różowego albo czerwonego, mają takie śliczne kolorki.

Mani bombowe, subtelne, kobiece... I te diamenciki Lolli uzdolniona jest, tak samo jak i Ty. Pazurki odrastają!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Mówisz, masz
Uwielbiam stopy, szczególnie te zadbane i ładne Twoje są piękne!

Lakier ok, ale chyba jednak bardziej podoba mi się róż. Pokażesz?

Cytat:
Napisane przez cooone
Z każdym kolejnym zdjęciem coraz bardziej zakochuję się w Twoich kwadratach Są idealne, naprawdę. Twoje kwadraty i Ewalucji to chyba moje ulubione. I jakie już długaśne!

Co to za lakier? Super Delikatny.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop
Moje nowe brzdące dwa parisy to duochromy: fioletowo - niebieski i bordowo - złoty
Te cztery Golden Rose są wspaniałe Zazdroszczę nabytków.

Cytat:
Napisane przez smoothly
patrzcieeee na króciaki. krzywe są ale już głupieję na razie zostają, potem bedę jeszcze podrównywać
i mój przyrost na lewym kciuku szkoda że pozostałe tak nie chcą przyrastać
Króciaki?! Z której strony? Są bardzo smukłe i zadbane, nie masz co narzekać. Faktycznie ciut krzywo spiłowane. Spróbuj pomalować kryjącym lakierem i wtedy wypiłuj.

Jaaaaaaaki przyrost A ja zawsze u siebie myślałam, że tu brud

A właśnie, czemu je skróciłaś?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora