Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-19, 10:16   #761
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Kształt już nie ten sam, ale nie sądzę, abyś go zepsuła. Przy skórkach malujesz lepiej ode mnie, fajne pocieszenie, prawda? Bardzo podoba mi się ten kolorek, taki delikatny i subtelny, Tobie najlepiej chyba właśnie w takich jasnych barwach. Co się stało kciukowi? Ja też mam takie fale u prawego kciuka. Wcale nie króciaki Te jajeczka są śliczne.

Ostatnie zdjęcie bardzo udane.
Zawsze minimalnie zmieniam kształt skracając paznokcie. Nie umiem się jeszcze wyrobić tak, aby pozostawał w pierwotnym stanie. W kolorze sama jestem zakochana, wydaje mi się, że tylko takie do mnie pasują i nie rzucają się za bardzo w oczy.
Nie wiem. Mam je odkąd przestałam obgryzać (bo wtedy paznokieć miał szansę urosnąć). Najgorzej było przy kwadratach - wyglądało to jakby ktoś mocno odgiął tekturę, na jajeczkach nie ma tak źle.
Czy ja wiem, w porównaniu do dziewczyn z wątku są krótkie. Teraz planuję wydłużyć je o 1mm max. 2mm do zrywania.

Dziękuję. A'la zmierzch; jabłko, dłonie, książka... Za to u mnie są paznokcie, grejpfrut i klata
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
śliczny kolor, a i pazurki super wyglądają
Dziękuję! Ten kolor spodobał się wszystkim: dziadkom, Tż, rodzicom i nawet młodszym braciom
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora