Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 16:53   #5518
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej, chciałabym się dowiedzieć jaki mam typ urody.
1. Ciężko mi jest się opalić. Po 5 minutach na słońcu jestem czerwona, potem przez parę tygodni mam lekko ciemniejszy odcień skóry. Niektórzy po 2 dniach w górach wyglądają jak po tygodniu w Egipcie, a ja po wakacjach w Chorwacji wyglądam jakbym nie wychodziła z domu.
2. Oczy mam koloru ciemnoniebieskiego, taki trochę stalowy. Dość wyraźnie odcinają się kolorem od białka oka.
3. Piegi-brak
4. Cera- ciężko określić przez masakrę jaką urządził sobie trądzik na mojej twarzy(same plamki i przebarwienia). Raczej blady, dość chłody, wydaje mi się, że najbliżej jej do barwy kości słoniowej.
5. Kolor włosów-Ciemny brąz z "siwym" połyskiem.
6.Kolor ust-Blady, jasny róż
7. Myślę, że dobrze wyglądam w bieli, czerni, granatowym i chłodnych odcieniach niebieskiego, brąz-gorzka czekolada, niektórych fioletach(bardziej tych z niebieskimi tonami niż różowymi), pasuje mi również czerwono czerwona najczerwieńsza z czerwieni (bez różowych ani pomarańczowych tonów). Natomiast zupełnie nie pasuje mi złoto, pomarańcz, turkus, łososiowy i większość róży, zwłaszcza fuksja(zszarzały, pudrowy, ciemny róż jeszcze jest do przełknięcia).
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora