Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-07, 21:54   #3963
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Akurat do pudru pędzle najmniej mi potrzebne, jakoś do tego puszki lubię - jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało .

Ja myślałam, że to Ty głodna jesteś - no w końcu Ty tak napisałaś, hi hi .

A o jakiej miniaturze "jaja" z RT mówisz?

Na razie nie mam parcia na pędzel z BB, ale wszystko możliwe, że mi się zmieni. Na razie zaczęłam intensywnie myśleć o nowym domku dla moich pędzli, bo już się nie mieszczą w starym, a tu w drodze nowi lokatorzy .

Jak potestujesz daj znać, jak ten tusz z MAC'a.

Moja najlepsiejsza kredka do brwi to MAC, o taka . Tylko ja mam w kolorze Stud.
O tym http://www.iherb.com/Real-Techniques...ng-Brush/42483

Dam znać, ale waham sie, który otworzyć - ysl, czy macowy

Ja wolałam lingering, bo chciałam jakiś neutralny brąz bardziej. Teraz czerwone pióra, to wiesz, chociaz pisze, ze do czerwonych pasuje Cork i Espresso z cieni. Ale dla mnie jednak Espresso daje zbyt przerysowany efekt na brwiach

Nie, ja nie Tak mi sie napisało bez skojarzeń Dopiero potem, jak napisałas, jak to zabrzmiało

Przyznam ze do pudru używam w sumie sephorowych an co dzien - kabuki do kolorowego, a sephorowy do bronzera do białego pudru
Po Blush Brush do pudru rzadko jakoś sięgam.

A ja trzymam pędzle w kolorowym przezroczystym kubku - ale tylko te których najczesciej używam. Reszta lezakuje w duzej kosmetyczce

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jaka piękna krecha, równie piękna jak usta .
To już nie pszczoły, to rój szerszeni ją chyba dopadł .
Buahahahah
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora