Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-23, 10:58   #4347
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Atrederm

mayasilwer, moje doświadczenie z Atrederm pokazało mi, żeby używać wyłącznie kremów/emulsji o b.krótkim, prostym składzie
nie sprawdziły się u mnie apteczne specyfiki ( typu Bioderma, Avene, LRP itp ), a uwierzcie próbowałam dziesiątki
skóra potraktowana Atre jest najnormalniej w świecie poparzona i według mnie na początku kuracji potrzebuje przede wszystkim natłuszczenia, nie nawilżenia, poza tym zauważyłam że kiedy już skóra zaczyna pekać i sie łuszczyć, to nałożonym tłusciochem mozna delikatnie masować twarz i ta zrzucana skóra pięknie się roluje i znika
w żadnym wypadku nie można jej zrywać na sucho!
co do podładów, coż - nie ma się co oszukiwac, podczas kuracji Atre wygląda się jak lekko podsuszona żmija, nałożony podkład niewiele pomaga zatuszować, ale nie ma zmiłuj, chcesz być piękna - cierp

generalnie powiem tak, mam tendencje do przebarwień, sporo zmarszczek, ale żaden kwas ( używałam wszystkie już chyba ) nie wyrównał mi tak kolorytu i nie spłycił zmarch jak Atre
przy wielu niedogonościach jakie są, to dla mnie no 1 w pielęgnacji

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

blogerko, niestety, nie ma recepty na takie reakcje skóry, nie pomogę za wiele, musisz to przeczekać
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora