Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-24, 18:09   #571
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja się do kwadratów po prostu nie nadaję, już nawet pomijając ich wygląd - jeśli sięgają choć pół mm za opuszek to zadrapuję się nimi non stop (ale już podrapać nie mogę, kiedy swędzi, bo są płaskie :cojest), a po drugie boki mi nie wytrzymują i pękają zawsze przy kwadratach, zawsze

A propos, najbardziej na całym świecie lubię malować paznokcie przy włączonym kanale sportowym i robię to już ładnych parę lat Byleby nie leciała koszykówka Dziś malowałam przy piłce nożnej, przedwczoraj przy tenisie



Piękniś
Mnie wkurzało to, że on mi na paznokciach nie chciał pokazać co potrafi :x Nie wiem, chyba nie trafiłam z nim w okres chciejstwa

no to już inna kwestia. ja kwadraty bardzo lubię, ale jeśli mam być szczera.. migdałki są wygodniejsze, nie muszę się przejmować różkami, że coś nimi zaciągnę, czy się drapnę (albo kogoś) albo je połamię. nie wiem jak długo będę nosić migdałki, chyba do momentu, aż mi się nie znudzi

ja nie odpalam tv praktycznie, więc yt, serial, film, cokolwiek czasami podczas rozmowy z kimś maluję albo przy włączonej muzyce



dziękuję
a to jaki niedobry.. u mnie się pokazał z każdej strony, ale ciężko go ofocić, może gdybym miała lepszy sprzęt, to poszłoby łatwiej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora