Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-05, 12:06   #4866
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;52285348]mam nowy lakier aparat w tel ma słabą jakość, ale coś tam widać
Colour Alike "Maniurka"
a tak przy okazji - używa się u was tego słowa? czy to tylko takie krakowskie (bo to lakier z kolekcji krakowskiej )

jego kolor najlepiej widać na zdjęciach w necie np jak wpiszecie w google grafika "color forever colour alike maniurka"[/QUOTE]

Po pierwsze, świetny kolor ♥, po drugie pierwsze słysze to słowo , po trzecie wiedze, że mamy podobną długość i kształt, w tej chwili


---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez beauuuty Pokaż wiadomość
Będąc dziś przypadkiem w Biedronce zauważyłam szafę firmy Bell,pełno pięknych kolorków. Sprawiłam sobie tylko jeden z nich,bo moje "lakieromaniactwo" wykończy mój portfel.Pazury w lepszym stanie,prawie całkowicie odrosły po hybrydach ( lakier to Bell Fashion 402) oj kuszą tymi kolorami
Ładne masz te pazurki lakier tez niczego sobie, mam podobny, tezżz bell (wersja z "bąbelkami", że niby przepuszczają powietrze ) i z biedronki ale kupowałam go bardzo dawno temu
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora