Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze Mycie !!! Czyli ... Jak Myjemy Włosy ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-12, 11:57   #37
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Wasze Mycie !!! Czyli ... Jak Myjemy Włosy ?

Bo tak :
najpierw to je czesałam , a że mam loki i czesze je tylko przy okazji mycia to trochę ta czynność zajmuje czasu , potem nakładam naftę z dodatkiem olejku , to niby sie trzyma 10 minut ,ale ja to tak z pół godzinki zostawiam na włoskach , bo wydaje mi się ,że wtedy daje lepsze efekty , dalej myje kudełki szamponem Gliss Kur Komplenta Regeneracja , to tez troche zajmuje , bo żeby te nafte zmyć , musze je myć 3 razy , a poza tym mam włosy do połowy pleców , więc to już też troche uciążliwe jest. spłukiwanie też troche mi zajmuj e , bo staram się to robić wyjatkowo dokładnie , kilka razy it. potem Wax, trzymam z 50 minut , chociaż niby powinno sie 30 ,ale to co a jak nie Wax to maseczka z zółtek i znów tyle samo trzymam , to cholersto zmyc to jeszcze gorzej niż z naftą a potem jeszcze balsam Gliss Kura z tej samej serii ,żeby uzupełnić działanie szamponu , ten balsam trzymam tak z 10-15 minu i znowu dłuuuuuuuuuugie zmywanie schodzi się mi z tym ponad 2 godzinki ale warto moze to jest spowodowane też tym ,ze mam bardzo kręcone włosy i już dość długie wiem ,że sporo tego nakładam ,ale nie mam obciążonych włosków ani nic takiego tylko ,że w akademiku okupowanie łazienki tak długo równa sie z linczem jak robi się kilometrowa kolejka
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując