Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-23, 21:28   #4896
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dokladnie tak W domu nosze warkocze, bo tak wygodniej

A tak powaznie - po pierwszych dwoch tygodniach bylam zawidziona, ale teraz widze, ze rzesy mam dluzsze ( na prawym oku jakby lepiej zadzialalo to cudo ). Nie jest to spektakularny efekt kilograma rzes wiecej, ale ja widze roznice
No to ja też się skusze jak warkocze mówisz to ja koka będę robiła

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
byl przed chwila Pan listonosz i powiedzial ze bije absolutne rekordy pod wzgledem korespondencji
Mój powiedział, że powinnam mu płacić 2gą pensję

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No dopiero całkiem przed chwilą
Dostałam:

1/ Lancaster - Rouge Grace Sheer Shine Lipstick - No. 312 Sunshine
Bardzo fajna pomadka w odcieniu naturalnego beżu, lekka, połyskująca, mięciutka - nie sucha Pachnie cukrem waniliowym Ładne opakowanie. Konsystencja przypomina mi jakieś z Maybelline nawilżające

2/ Guerlain - KissKiss Maxi Shine Lipstick - #620 Red Shine
Bardzo ładny słodziiutki zapach, leciutkie krycie, można stopniować intensywność koloru, ładna iskrząca czerwień w odcieniu dojrzewającej wiśni

3/ Guerlain - Terracotta Loose Powder Kohl Liner - #01 Noir
No tym to trzeba się nauczyć obsługiwać niestety Efekt jest ładny chociaż jeszcze nie potrafiłam go właściwie użyć - trzeba zamknąć oko i przeciągnąć ? Jeszcze mi to nie wychodziło jak trzeba

4/ FREE GIFT - Victoria Secret Beauty Rush Lip Gloss - I Want Candy
Baaardzo słodki smak, kolor transparentny, w opakowaniu wygląda na mleczny jasny róż. Robi taflę na ustach, ale ta słodycz mnie zręcz zabija, więc na pewno go nie zatrzymam

Więcej nic nie dostałam

A-ha wczoraj dostałam róż YSL Yves Saint Laurent - Blush Variation - 11 Beige Fusion, szachowniczka - śliczny, dla mnie jako brązerek Jest piękny


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dzisiaj sie mizlam tymi rozami efekt bardzo delikatny i niezwykle naturalny, wogole jakbym swoje rumience delikatne "dziewicze" miala dosc trwale fotki zrobilam wiec i wklejam

zdjecia z fleszem i bez no i jedno na rece najjasniejszy odcien od prawej to ten lekko fioletowy, taki rozswietlajacy z drobinkami, pozniej srodkowy z paletki i ostatni jasny roz, tutaj musialam dosc duzo sie namachac zeby kolorek sie ukazal
Ładne i do tego gratisowe

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Złożyłam ostatnie zamówienie na tru do czasu kapitulacji dolara

1/ MAC - Small Eye Shadow - Knight Divine
2/ Clinique - Lash Building Primer
3/ Shiseido - Sun Protection Liquid Foundation SPF43 PA+++ - SP40

Nic więcej nie kupuję, dopóki dolar nie spadnie
Oj - coś mi się wydaje, że tak szybko nie spadnie niestety
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora