Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-18, 22:21   #1445
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź
zostając jeszcze w temacie filtrów miałam próbki filtru z OHUI nie pamiętam dokładnie nazwy był w kolorze jasno beżowym i cholernik mnie zapychał, czego bym się po marce z nieco wyższej półki nie spodziewała do tego fatalnie na mojej facjacie się prezentował, warzył itp...

edit. to był ten:
http://www.ebay.pl/itm/OHUI-Sun-Scie...item1c3e54e5f7

cery podatne za zapychanie "przestrzegam"przed nim, choć wiem że to kwestia bardzo indywidualna, ja miałam twarz usianą drobnymi krostkami i zaskórnikami już po kilku godzinach noszenia go. Robiłam do niego aż 7 podejść żeby nabrać pewności że to ten dziad tak mi źle robi
Ooooooo, a tak się do niego przymierzałam! Odpada więc zupełnie, mam sporą wrażliwość na komedogenne składniki i nie trzeba wiele, aby mnie pozapychało że hej! A teraz cerę mam w fajnym stanie i nie chciałabym tego zmarnować, eksperymentując... A na tę Misshe sama mam ochotę od przeszło roku. Tylko z drugiej strony obawiam się, czy na dłuższą metę nie wysuszy..? Czytałam na jej temat sporo takich wypowiedzi...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując