Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Provag czy lacibios?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-13, 13:01   #15
Alinoee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Lightbulb Dot.: Provag czy lacibios?

reo_pro:
a nie wiesz jak to działa u lekarzy? Mój znajomy pracuje jako przedstawiciel firmy farmaceutycznej. Jego praca polega na tym, że odwiedza lekarzy, wręcza upominki (np pyta czego potrzeba do gabinetu) a w zamian lekarze mają wypisywać recepty na jego produkty. Raz w miesiącu ich odwiedza i podają mu ile mniej więcej recept wypisali. Oczywiście sprawdza również w aptekach w rejonie - zaprzyjaźnione aptekarki podają mu statystyki wypisanych recept - tak to wygląda od zaplecza. Niestety obecnie bardzo ciężko jest dotrzeć do wiarygodnych informacji, bo każdy jest przez kogoś opłacany w ten lub inny sposób.
Ja troszkę poszperałam i jedynym argumentem za Provagiem jest dla mnie :
http://www.zakazenia.org.pl/index.ph...10&art_type=15 - patrząc na skład Provag zawiera Lactobacillus gaserri
Lactobacillus fermentum, Lactobacillus plantarum - a więc 2 z wymienionych najczęściej występujących gatunków we florze bakteryjnej. Jedyne co mnie nie przekonuje to to, że jest preparatem doustnym - niech mnie ktoś oświeci w jaki sposób z przewodu pokarmowego mają się pożyteczne bakterie przedostać miejscowo do pochwy?
Alinoee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując