Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - M jak miłość - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-16, 21:24   #4833
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: M jak miłość - Część II

Ja lubię bardzo sceny z Basią i Luckiem no i do tego czasami jeszcze Kisiel dochodzi
No i bardzo lubię również Madzię - szkoda, że już tak rzadko gra w tym serialu
Przepadam też za Kubą Zioberem
Kinga także jest spoko

Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja lubię, nie, nie lubię - UWIELBIAM! Basię i Lucjana. Ich wątek po prostu doprowadza mnie do łez ze śmiechu Lubię też Kisiela, ale on związany z nimi :P
Lubię bardzo Tomka, bo to w gruncie rzeczy porządny facet.
Z dzieciaków to uwielbiam Mateuszka, bo jest przesłodki (utkwił mi w pamięci jego 'szamochód i inne słowa na 's') :P
I Henia lubię (czasem wkurza mnie tylko, że praktycznie wszystko robi za Martę, a ona nic nie potrafi / nie chce w domu sama zrobić).
ojj to widzę połowicznie jesteśmy zgodne i Mateusz też jest super!
Ale Henia to ja nie cierpię

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Aha no i szkoda, że Kamil już dawno nie gra w tym serialu, bardzo go lubiłam. Wogóle tak swoją drogą to kiedyś, jak jeszcze Piotrek, Kinga, Madzia i Kamil mieszkali razem było o wiele lepiej - nie sądzicie? Ten wątek młodych był bardziej rozwinięty, teraz każdy ma w sumie swoje życie - Madzi nie ma, Kamila nie ma, Kinga teraz też nie gra tylko siedzi gdzieś nad morzem, Paweł z tą Majką.... eee kiedyś było lepiej
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora