Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy lot, pierwsze wczasy za granica. Prośba o pomoc :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-20, 12:48   #11
bety_blue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwszy lot, pierwsze wczasy za granica. Prośba o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez Melam Pokaż wiadomość
Witam.

Mam podobny problem jak autorka wątku, a mianowicie planujemy z chłopakiem pierwsze wakacje za granicą. Przeglądałam kilka ofert biur podróży i od razu dodam, że max chcemy wydać 1700 zł na osobę. Myślicie, że uda się coś znaleźć sensownego. Jak na razie Itaka ma w ofercie Grecje/ Kretę na maja 2015. Oferta all inclusive. Podpowiedzcie troszkę jak to z tym jest i kiedy najlepiej jechać ? Bo zastanawiamy się jeszcze czy nie lepiej poczekać na jakąś ofertę last minute. Nie jestem w ogóle zorientowana w tych tematach dlatego prosiłabym o jakieś rady.
Z własnego doświadczenia ci powiem że już 2 rok z rzędu nie ma ofert last minute, tzn są ale to nie są takie last'y jak kiedyś że sie jechało za pół darmo. Ostatnio opłaca się rezerwować w first minute bo organizatorzy oferują wiele fajnych promocji związanych ze wczesną rezerwacją np jakaś wycieczka fakultatywna w cenie, gwarancja niezmienności ceny itd. Na Twoim miejscu rezerwowałabym wcześniej ale niekoniecznie z Itaki bo to jest jedno z 2 najdroższych biur podróży :P ewentualnie moge służyć pomocą w wiadomości prywatnej aby nie robić tu spamu :P
bety_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując