Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-29, 20:09   #25
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: jaką pralkę wybrać

Ja tez niedlugo planuje wspolnie z TZ zakup pralki, w domu moich rodzicow kroluje Whirlpool i jak juz niejedna z wizazanek tu sie wypowiadala, dodam z checia swoje przychylne zdanie o tych pralkach
Tak sie przyzwyczailam do pralki moich rodzicow z wyswietlaczem, ze nie wyobrazam sobie innej.
Poczytalam sobie troche na temat pralek i juz wiem na co bede patrzec, gdy bedziemy kupowac:
- z pewnoscia nie bedzie ona ladowana od gory, ponoc szybciej rdzewieja i szybko lapia dziwne zapachy
- nie chce zbyt duzo obrotow, max 1000, gdyz nie zamierzam sie potem mordowac z prasowaniem zbitych ciuchow, wole je dosuszyc na sloneczku
- musimy patrzec na mala konsumpcje wody (tak 40-44l), bowiem z woda krucho tutaj
- oczywiscie ma byc ekonomiczna w klasie A lub AA
- no i rzecz jasna wyswietlacz

Nie wiem jak w polsce, ale tutaj chyba w rachube wchodzi tylko Whirlpool, z czego sie ciesze, bowiem Samsung ma kiepski serwis i slyszalam, ze nie ma najlepszych pralek, mimo, iz nafaszerowane technika i udogodnieniami
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując