Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-15, 08:27   #27
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
2 miesiące? Przecież to krótki czas, jak najbardziej masz prawo sobie poryczeć. Powiem Ci szczerze, że ja dłużej po chłopaku, z którym byłam krótko, rozpaczałam, wydawało mi się, że to koniec świata, że nie będzie nikogo innego.

Nic się nie dzieje bez przyczyny. Chcesz, żeby był z Tobą z litości, a potem znowu Cię zostawił?
dokładnie! Lepiej się zastanów, czy na pewno tego chcesz, bo nawet jesli do siebie wrócicie, to juz nie bedzie takie samo. Ja wracałam z jednym tżtem do siebie z 5 razy, ale w koncu rozstalismy się definitywnie.. to było jak przedłużanie cierpienia!
A dla pocieszenia dodam, ze ja po moich dwoch "jedynych i wyjatkowych związkach" tez ryczałam i się snułam smutna, ale potrzebowałam pół roku, zeby się otrząsnąc, zajac sobą i wtedy, kiedy juz było mi ze sobą świetnie, to pojawiła się nowa miłosć. Warto byc cierpliwym.

A skoro masz 18 lat, to uzywaj zycia, baw się i spotykaj się z ludźmi, przezywaj przygody! Potem, jak juz bedziesz starsza, meżata i dzieciata nie będzie na to czasu, a lepiej wspominac "lata młodości" jako szalone, niż przepłakane

Aha, i jesli ktoś was rzucił, to nie łudźcie się, że poradnik pomoże. Żaden facet nie lubi desperatek "goniących kota myszy". facet to łowca - to on ma się za wami uganiać. I gwarantuje, ze kazdy pożałuje decyzji o rozstaniu, kiedy zobaczy was szczęsliwe, kwitnące, z nowymi pasjami. A wy wtedy niekoniecznie musicie juz chcieć wracać
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując