Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 18:08   #2218
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
oooo... sliczne rzeczy widze ... i pedzelki Inglotowe...

i powiedz mi od razu ... jaki to numerek i kolor feverka... i jak sie spisuja chanelowe obskury... bo tak tez sie nad nimi zastanawialam ... mozesz zrobic swatcha ?? ... i jak sie spisuje podklad Givenchy ?? ...

z gory dziekuje ...



...
Desti bardzo mi milo, wiesz ze jestes moim i widze wielu dziewczy guru w sprawie kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej

Feverec nr 330 ukochany i na specjalne okazje go uzywam

Obscurki bardzo lubię, swatch zrobię jutro bo juz kiepskie światło one są takie wyjątkowe, tajemnicze, bo niby cztery różne kolory ale przez każdy przebija czerń, nałożone na mokro sa demoniczne , nasycone.
na sucho ot takie dzienne kolory, przydymione.
powiem szczerze,że w wersji na mokro budza wielkie zainteresowanie obu płci
jutro zrobie swatche to ocenisz sama

pedzle inglota bardzo lubie, sa swietnej jakości, prane uzywane niemal codziennie sa w niezmienionym stanie od 1,5 roku. ubolewam, że cienie Pana Inglota mnie uczulają bo paleta barw fantastyczna, ale cóz...

podkład Givenchy to fajny podkład na zime jak dla mnie. pieknie sie wtapia w twarz, nie podkresla skórek (są moja zmorą na nosie i czasami na czole), pory nie widoczne dzieki niemu, bdb la mieszanych cer. polecam

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
holu ja wlasnie pozbylam sie ok 30 nie uzywanych blyszczykow - szminek i zamierzam sobie kupic ze swojej wisch..czyli jakies 40 nowych
Anarchia
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując