Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-10, 18:14   #2220
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
holu ja wlasnie pozbylam sie ok 30 nie uzywanych blyszczykow - szminek i zamierzam sobie kupic ze swojej wisch..czyli jakies 40 nowych
Archia (moze byc) szalona 30 szt. nadwyzki a plany na nastepne 40 szt. OMG
mój zbiór przeszedł tunning, wiele mazidel ma nowe domki no i musze dokupic kilka rzeczy jeszcze i bedzie tak jak chcę

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje ...

baze bardzo lubie... szczegolnie jak jestem niewyspana i wygladam jak zombie... i wiem, ze nie bede jakiegos spejalnego makijazu robic... to nakladam ta baze, bo ona daje skorze fajny swiezy wyglad i rozswietla ale nienachalnie... kiedys juz zrobilam swatcha - klik -
lubie ja tez za to, ze jest lekka i nie zapycha... zastanawiam sie nad dokupieniem jeszcze dwoch kolorow...

Muranki maja ciekawe kolory, fajny makijaz mozna nimi wyczarowac... choc lepiej przetestowac przed zakupem bo moga wywolac efekt podbitego oka przez te morskie zielenie ... u mnie ogolnie wszystkie chanele sie dobrze trzymaja... nasycenie tez dobre ale troche sie sypia przy nakladaniu... moze z czasem im to minie... zauwazylam, ze jak pouzywam to potem sie je coraz wygodniej naklada...

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------



... ...



och... wychodzi na to, ze w koncu te obskurki przytule ... swatcha jakbys mogla to na sucho i mokro poprosze ...

a ta feverkowa 330 jeszcze dostepna ?? ...

Obscurki zrobie we wszystkich wariantch sucho mokro z bazą bez bazy uff
Nie wiem o feverku ale Dimcia go poszukuje wciąż...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując