Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-14, 13:47   #4765
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez ostatnio sprzedawalam troche rzeczy na all i naprawde, ci ludzie w wiekszosci chyba chcieliby, zeby im doplacac jeszcze...
a do tego trafilam na kilka osob, ktore wplaty dokonaly po 10 dniach i przypomnieniu, a na nast dzien od wspanialomyslnego wplacenia mi kasy juz mnie zasypywali mailami i smsami czy wyslalam juz przesylke, bo jeszcze jej nie maja, a im sie spieszy
Otóż to .... dostać to by chcieli biegiem, nawet jesli jesli nie zapłacili, ale odwrotnie juz gorzej, aczkolwiek ja dotychzas tylko raz miałam taka sytuajcę, ze musiałam czekac ponad tydzien na przelew mimo ponagleń. A tak na szczescie od razu ludzie dokonują płatności. Ja, jak tylko mam info z payu ze przelano to wysylam.
Ja wiem, ze każdy chce jak najtaniej, ale teraz ludzie za dużo w d*** ogólnie maja i przebierają we wszystkim, jak w ulęgałakach.
Jednak kurcze, jakieś grnice beszczelności chyba sa?

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Nie podałam żadnych konkretów, nikt też nie musi się odzywać na priv. Ale jeśli to też łamanie regulaminu to przepraszam Zapomnijcie o sprawie. Ja tak czy inaczej sprzedam wszystko
Konkretem wg regulaminu juz jest sama info, ze sprzedajesz coś gdzieś bez podawania nazw.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora