Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-19, 12:09   #1252
MilkyQueen
Raczkowanie
 
Avatar MilkyQueen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 56
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Dziewczyny mam do Was parę pytań

Od miesiąca stosuję podkład Kaolin Soft Matte (kolor wyszedł prawie idealny ) Niestety mat utrzymywał się może około godziny, więc parę dni po zrobieniu dodałam na oko pudru ryżowego MF i mniejszej ilości krzemionki, teraz mat utrzymuje się dłużej. Podkład nie jest idealny, ale i tak zdecydowanie lepszy od fluidów, Amilie i próbek innych firm (prócz Lumiere)

Myślę, że będę go dalej stosować, bo jakość w stosunku do ceny jest dość dobra, chciałabym go jednak zrobić trochę szybciej.
Czy macie jakieś doświadczenia z bazą Kaolin Foundation Base Mix? Domyślam się, że będzie podobna do mojego podkładu, więc będę musiała dodać coś matującego. Do tej pory podkład nie wysuszył mi cery, staram się nawilżać, stosować oleje, ale mam mieszaną cerę (T błyszcząca z trądzikiem, bez nawilżenia czasem się łuszczy, policzki normalne).
Co mogę dodać, aby podkład był choć trochę bardziej delikatny dla skóry? Olejek jojoba byłby dobrym rozwiązaniem? Czy lepiej byłoby podzielić podkład z już dopasowanym kolorem i do jednej części dodać składniki matujące a do drugiej składniki pielęgnujące/olejek?

Druga kwestia to dobór Color Blend.
Użyłam tlenku pastelowego i musiałam dodać dużo żółcieni i trochę mniej błękitu, żeby wyeliminować pomarańczowe tony (trochę wzorowałam się na podkładzie Cashmere z Amilie, mój jest bardziej żółty i chłodniejszy). Jaką bazę najbezpieczniej zamówić? Color Blend Beige?

Edytowane przez MilkyQueen
Czas edycji: 2014-08-19 o 13:10
MilkyQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując