Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-14, 21:15   #3772
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jak jest kremowo-żółty to ja jestem tym bardziej za czerwonym . Widać, że bardziej Cię jednak ciągnie do tego jaśniejszego więc no .
No wlasnie tez to zauważyłam przed chwilą Może to dlatego, że pozostale wyposażenie z serii podoba mi się już zdecydowanie w tym jasnym kolorze. Nie wiem czemu przy tym mikserze nie potrafie się zdecydować. Główny problem to taki, że kolor jest prakycznie taki jak moje sciany. Nie wiem czy nie będzie to beznadziejnie wyglądać... Czemu te złośliwe ludzie robio tyle kolorów, chyba żeby mnie pognębić Jeden kolor powinien być i wtedy bym kupiła i nie miałabym wyjścia: musiałabym być zadowolona
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora