Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-16, 14:35   #164
Kieszeń_pełna_czereśni
Przyczajenie
 
Avatar Kieszeń_pełna_czereśni
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Ja niestety bardzo NIE polecam fryzjerki Justyny z salonu Broadway na Targowej w Sosnowcu. Byłam u niej jakiś czas temu (chciałam zapisać się do Damiana albo Daniela, ale nie mieli wolnych terminów) i wyszłam bardzo niezadowolona. Na początku fryzjerka uznała, że mam bardzo dużo włosów i nie musi ich myć przez strzyżeniem, bo ich suszenie potrwa długo (!). Powiedziałam jej, że zapuszczam włosy, chcę zejść z cieniowania i zależy mi jedynie na skróceniu końcówek, żeby włosy lepiej się układały. Niestety p Justyna nie zrozumiała mnie i mocno wydegażowała włosy na całej długości. Sama uznała, nie pytając mnie o zdanie, że trzeba pozbyć się 75% objętości moich włosów Na koniec wyprostowała włosy nie stosując żadnego środka ochronnego. Teraz muszę męczyć się z włosami, które wyglądają jak strąki, wyginają się w każdą stronę i nie chcą się układać. Po tej wizycie mam awersję do fryzjerów. Szkoda, bo zdecydowałam się na wizytę, bo przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie
Kieszeń_pełna_czereśni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując